13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 1 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 2 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 3 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 4 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 5 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 6 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 7 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 8 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 9 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 10 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 11 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 12 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 13 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
  • 14 of 14-image for13.3" 1366x768 eDP 30 Pin LED LCD Screen Display Panel LTN133AT31
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 13.3"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins