13.3" FHD IPS LED LCD On-Cell Touch Screen Display B133HAK02.0 1080P eDP 40 pin
  • 1 of 3-image for13.3" FHD IPS LED LCD On-Cell Touch Screen Display B133HAK02.0 1080P eDP 40 pin
  • 2 of 3-image for13.3" FHD IPS LED LCD On-Cell Touch Screen Display B133HAK02.0 1080P eDP 40 pin
  • 3 of 3-image for13.3" FHD IPS LED LCD On-Cell Touch Screen Display B133HAK02.0 1080P eDP 40 pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your laptop service tag to match up screen details and connection.
391-BEWT : 13.3" FHD (1920 x 1080) Anti-G lare with Embedded Touch
Dell 6GhX8
Dell 06GhX8
0D2TNH B133HAK02.0 EDID AUO202D
B133HAK02.0 EDID AUO202D
Dell 391-BDWX
EDID AUO202D
Dell 5NRJJ 05NRJJ
NV133FHM-T00 Dell 6GHX8 06GHX8
Dell Latitude 3310 3330
DELL Latitude 3300 Dell latitude 3300 DELL Latitude 3300 Dell latitude 3300 DELL Latitude 3300
DELL Latitude 3300 Dell latitude 3300 DELL Latitude 3300
DELL Latitude 3330
DELL Latitude 3300 Dell latitude 3300
Title - B133HAK02.0
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?