14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 1 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 2 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 3 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 4 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 5 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 6 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 7 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 8 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
  • 9 of 9-image for14.0" OLED Screen ATNA40YK06 HP Pavilion Plus 14-EH 2880X1800 Non Touch
Toolkit Coupon
CHF151.59
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Pixels: 2880 x 1800
  • Backlight Type: OLED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 90Hz