14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 1 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 2 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 3 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 4 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 5 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 6 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 7 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
  • 8 of 8-image for14.0" Touch Screen AUO B140HAK01.3 HWOA 1920x1080 Display 40 Pin GLOSSY
Toolkit Coupon
SR369.40
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
LP140WF5(SP)(J1) Dell 0JTP6X JTP6X Dell 391-BCZX : 35.6cm (14.0'') Touch FHD (192 0 x1080)
LP140WF5 SPJ1
B140hak01.1B140hak01.1B140hak01.1
Dell 8CVCF 08CVCF B140HAK01.3
LP140WF5(SP)(K3)
Dell 391-BDOO
Dell YP5P7 0YP5P7
B140HAK01.3
B140HAK01.3 Dell 391-BDMY
B140HAK01.3 Dell 8CVCF 08CVCF B140HAK01.3
B140HAK01.3 H/W:0A
Dell DGDG5 0DGDG5
Dell 3PJNG 03PJNG Dell 391-BCZX : 35.6cm (14.0'') Touch FHD (192 0 x1080)
Dell 391-BCZX Dell 3PJNG 03PJNG
Dell 391-BDKJ Dell 674KV 0674KV
Dell 391-BDKJ
B140hak01.1B140hak01.1
Dell 391-BDRZ
Dell T1FT6
Dell W7JWJ
141
Dell latitude 5490 Dell Latitude 5480
Dell Latitude 5490
Dell latitude 5490 Dell Latitude 5480 Dell Latitude 5490 Dell latitude 5490 Dell Latitude 5480
Dell Latitude 3490
Toshiba TECRA X40-E
Dell latitude 5490 Dell Latitude 5480 Dell Latitude 5490
Dell 8CVCF 08CVCF B140HAK01.3
Dell Latitude 5480 Dell Latitude 5488
B140HAK013
Title - HWOA, AU OPTRONICS B140HAK01.3, 40
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?