14" 16:10 120Hz 2.5K LED LCD Screen IPS Display Panel TL140ADXP01-01 2560x1600
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 120Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 120Hz, IPS, Non Touch