14" 1920X1080 LED LCD Touch Screen Digitizer Assembly Lenovo Yoga 520-14IKB
  • 1 of 5-image for14" 1920X1080 LED LCD Touch Screen Digitizer Assembly Lenovo Yoga 520-14IKB
  • 2 of 5-image for14" 1920X1080 LED LCD Touch Screen Digitizer Assembly Lenovo Yoga 520-14IKB
  • 3 of 5-image for14" 1920X1080 LED LCD Touch Screen Digitizer Assembly Lenovo Yoga 520-14IKB
  • 4 of 5-image for14" 1920X1080 LED LCD Touch Screen Digitizer Assembly Lenovo Yoga 520-14IKB
  • 5 of 5-image for14" 1920X1080 LED LCD Touch Screen Digitizer Assembly Lenovo Yoga 520-14IKB
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Touch Screen Assembly
  • Size: 14.0"
  • Resolution: WXGA HD (1366 x 768) - Full HD (1920 x 1080)
  • Special Note: Fully Compatible to WXGA HD and FULL HD Res.
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: EDP
  • Pin Connection: 30 Pins