14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 1 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 2 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 3 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 4 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 5 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 6 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 7 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 8 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 9 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
  • 10 of 10-image for14" 2880x1800 LCD Screen Replacement OLED Display ATNA40YK04 ATNA40YK04-0 Non Touch
Toolkit Coupon
AED637.00
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your screen part number in check out notes to process order.
  • Brand: ASUS EXPERTBOOK
  • Size: 14.0"
  • Pixels: 2880 x 1800
  • Backlight Type: OLED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 90Hz