14" HP Chromebook x360 14-DA0012DX FHD LCD Touch Screen Assembly L71876-001
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 14.0"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins