14" TL140ADXP01-00 2560x1600 LCD Non Touch Screen Display Panel 40 Pin 120Hz
- Availability:
- Available for online orders only. No rush shipping.
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 14.0"
- Resolution: WQXGA QHD+
- Pixels: 2560 x 1600
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 120Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 120Hz, IPS, Non Touch