15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 1 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 2 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 3 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 4 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 5 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 6 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 7 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
  • 8 of 8-image for15.4" B154EW06 VO V.O WXGA Laptop LCD Screen Glossy
Toolkit Coupon
SR225.16
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.4"
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Pin Connection: 30 Pins
Title - B154EW06
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?