15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 1 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 2 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 3 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 4 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 5 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 6 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
  • 7 of 7-image for15.6" 4K LED LCD Screen Display Panel AUO B156ZAN03.4 3840X2160 40 Pin UHD
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is non Touch Screen .You are not ordering Touch Screen Assembly.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: EDP1.4
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: IGZO, IPS 4K, Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Dell 0TT3DX Dell TT3DX LQ156D1JW44 B156ZAN04.1 Dell 0dvnct Dell 7X71H Dell 07X71H Dell 0dvnct AUO41EB Dell HY6NC 0HY6NC EDID AUO41EB Dell 0TT3DX Dell TT3DX LQ156D1JW44 B156ZAN04.1 B156ZAN04.1 Dell DVNCT Dell 0DVNCT Dell 0TT3DX Dell TT3DX LQ156D1JW44 B156ZAN04.1 EDID SHP1476 Dell XWHYC 0XWHYC B156ZAN03.4 EDID AUO34EB Dell 391-BENY Dell 391-BFHS Dell LN.V9J01H001 DP/N: 05785V Dell 391-BGBC Dell 5785V DELL 391-BFZO Dell 5j07j