15.6" UHD 4K 3840x2160 LCD Screen Replacement LED Display NE156QUM-N66 LQ156D1JW42
Description
View AllClose
- Brand: HP Omen
- Size: 15.6"
- Resolution: UHD
- Pixels: 3840 x 2160
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz