16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 1 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 2 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 3 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 4 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 5 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 6 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 7 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
  • 8 of 8-image for16.0" WQXGA Touch LAPTOP LCD Screen Assembly MSI notebook B160QAN02.N
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  No Bezel - Plastic Bezel Casing is not included.
  • Brand: Touch Screen Assembly-No Bezel
  • Size: 16"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 165Hz
  • Commodity: Touch Screen Assembly-No Bezel
  • Technology: 165Hz, Touch