17.3" Screen Replacement MSI Pulse 15 GL76 11UEK-040FR LCD Display Panel 40 pin 144hz FHD 1920x1080 Non Touch
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 17.3"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, Non Touch