21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 1 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 2 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 3 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 4 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 5 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 6 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 7 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 8 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
  • 9 of 9-image for21.5" AIO LCD Screen MV215FHM-N72 BOE FHD Non Touch
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 21.5"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Side: Bottom Middle
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: Borderless, Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Lenovo sd11j52562
Title - MV215FHM-N72
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?