MV215FHM-N72 BOE 21.5" LCD Panel FHD Non Touch Display LCD LED Monitor
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 21.5"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Side: Bottom Middle
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: Borderless, Non Touch
- Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
- Source: Factory Direct
- Packaging: Fragile Customized Package
- Compatibility: OEM
- Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
MV215FHM-N72
Dell 4v3j7
Lenovo sd11j52562
Dell 4v3j7
Lenovo sd11j52562
MV215FHM-N72
Title - MV215FHM-N72
Videos
View AllCloseDisplay Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?