23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch
  • 1 of 6-image for23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch
  • 2 of 6-image for23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch
  • 3 of 6-image for23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch
  • 4 of 6-image for23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch
  • 5 of 6-image for23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch
  • 6 of 6-image for23.8" LED LCD Screen BOE MV238FHM-N70 60Hz 30 Pin FHD Display Panel Non Touch