23.8" MV238FHM-K11 LED LCD Touch Screen Display Panel FHD 1920x1080 30 Pin 60HZ
Description
View AllClose
- Brand: HP EliteOne
- Size: 23.8"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Frame: Borderless
- Finish: Transparent
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 75Hz