23.8" MV238FHM NG2 FHD 1920X1080 30 pin 240HZ LCD Non Touch Screen Display Panel
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 1-image for23.8" MV238FHM NG2 FHD 1920X1080 30 pin 240HZ LCD Non Touch Screen Display Panel
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
Description
  • Brand: Unknown Groups
  • Condition: NEW
  • Commodity: Unknown Groups
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Title - MV238FHM, 30
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?