27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
  • 1 of 6-image for27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
  • 2 of 6-image for27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
  • 3 of 6-image for27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
  • 4 of 6-image for27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
  • 5 of 6-image for27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
  • 6 of 6-image for27.0" MV270QHM-NX0 LCD Non Touch Screen Display Panel QHD 2560x1440 100Hz
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Lenovo IdeaCentre AIO
  • Size: 27"
  • Resolution: QHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 90 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 100Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: Non Touch
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
5D10W33976
Lenovo IdeaCentre AIO 5 27IAH7 (F0GQ)
Title - MV270QHM-NX0, 100HZ
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?