847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 1 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 2 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 3 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 4 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 5 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 6 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 7 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 8 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
  • 9 of 9-image for847664-005 B140xtn02.d HP LCD Display 14.0" Led Stream 14-ax 14-ax067nr
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
HP 847664-005 NT140WHM-N31 B140XTN02.D N140BGA-EB3 REV.C1 B140XTN02.D HW:7A FW:1 HP 847664-005 NT140WHM-N31 B140XTN02.D N140BGA-EB3 REV.C1 Compatible PN n140bga-eb3 rev.c1 HP 847664-005 NT140WHM-N31 B140XTN02.D N140BGA-EB3 REV.C1 HP 847664-005 NT140WHM-N31