911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 1 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 2 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 3 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 4 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 5 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 6 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 7 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 8 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
  • 9 of 9-image for911082-001 HP Spectre X360 15-BL152NR 15" LCD Display Touch Screen Assembly
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your laptop serial number to match up connections with HP.
✅  2.Listed screen is 40 pin UHD 4k.
✅  3. Will not fit 30 pin FHD.
✅  4.No Plastic Bezel is included.
Are you looking for product variations?
Check below.
  HP Spectre X360 15-bl000 15.6" 4K Touch Screen Assembly Brown 911082-001