Apple iMAC 21.5" A1418 4K Late 2015 LED LCD Screen Display LM215UH1-SDA1
  • 1 of 4-image forApple iMAC 21.5" A1418 4K Late 2015 LED LCD Screen Display LM215UH1-SDA1
  • 2 of 4-image forApple iMAC 21.5" A1418 4K Late 2015 LED LCD Screen Display LM215UH1-SDA1
  • 3 of 4-image forApple iMAC 21.5" A1418 4K Late 2015 LED LCD Screen Display LM215UH1-SDA1
  • 4 of 4-image forApple iMAC 21.5" A1418 4K Late 2015 LED LCD Screen Display LM215UH1-SDA1
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need to know Imac Model number and year.
LM215UH1(SD)(A1) Apple 661-02990 EMC2833 EMC 2833
iMac A1418 21.5" Late 2015 LM215UH1-SDA1 APPLE A1418 LM215UH1-SDA1
Title - LM215UH1-SDA1, 2015, APPLE A1418
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?