ATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 1 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 2 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 3 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 4 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 5 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 6 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 7 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 8 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
  • 9 of 9-image forATNA40YK04 Touch 40 Pin OLED 2880x1800 Asus ZenBook 14X UN5400
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  No Bezel - Plastic Bezel Casing is not included.
  • Brand: Touch Screen Assembly-No Bezel
  • Size: 14.0"
  • Pixels: 2880 x 1800
  • Backlight Type: OLED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins