Atna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 1 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 2 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 3 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 4 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 5 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 6 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 7 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 8 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
  • 9 of 9-image forAtna60yv03-0 3840x2160 Dp/n 9y5dm AMOLED Glossy
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Dell Precision
  • Size: 16"
  • Resolution: WQUXGA
  • Pixels: 3840 x 2160
  • Backlight Type: LED
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Touch Screen Assembly
  • Technology: AMOLED, Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Dell 9y5dm
Dell 09y5dm
ATNA60YV03-0
ATNA60YV03
Dell 08WDJK
Dell 8WDJK
ATNA60YV03 LCD ATNA60YV03
DENGRM-016021077 V0.2
Dell Precision 7670
Dell Precision 7670 P114F
Dell Precision 7680
Title - ATNA60YV03-0, 9Y5DM
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?