Au Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 1 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 2 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 3 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 4 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 5 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 6 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 7 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
  • 8 of 8-image forAu Optronics B140han02.6 Non Touch REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 14.0" Full HD LED DIODE Dell 0V8HK9
Toolkit Coupon
CHF46.82
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
  • Brand: AU OPTRONICS
  • Model: B140HAN02.6 NON TOUCH
  • Size: 14.0"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
Dell V8HK9 DCN-0V8HK9 B140HAN02.6 EDID AUO263D
DELL VOSTRO 3481 Dell Latitude 5490
Title - DELL 0V8HK9, AU OPTRONICS B140HAN02.6
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?