Boe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 1 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 2 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 3 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 4 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 5 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 6 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 7 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 8 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
  • 9 of 9-image forBoe Boehydis NE156FHM-NX2 15.6" FHD 144hz IPS LED LCD Display Screen Matte
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your existing screen part number to match up.
✅  2.Listed is 40 pin screen will not fit 30 pin.