BOE NE156QHM-NZ2 V8.0 15.6" QHD LED 240Hz Screen Display NE156QHM-NZ2
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: WQHD
- Pixels: 2560 x 1440
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 240Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 240Hz