Boe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 1 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 2 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 3 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 4 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 5 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 6 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 7 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 8 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 9 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
  • 10 of 10-image forBoe NE173QHM-NZ2 Qhd 240HZ 17.3" 40 Pin Edp Notebook Display
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HP OMEN
  • Size: 17.3"
  • Resolution: QHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 240Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 240Hz, DCI-P3, IPS, Non Touch