Boe NV133WUM-N61 V3.0 13.3" WUXGA AG Display Screen Panel matte 291mm wide 16M
Description
View AllClose
- Brand: Lenovo ThinkPad
- Size: 13.3"
- Resolution: FHD+ WUXGA
- Pixels: 1920 x 1200
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Reverse Uppa
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 291mm wide, IPS, Non Touch