Boe Nv140wum-t02 V8.0 14.0" Wuxga On-cell Touch Screen
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 14.0"
- Resolution: FHD+ WUXGA
- Pixels: 1920 x 1200
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Reverse Uppa
- Pin Connection: 40 Pins
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz