Dell Chromebook 3380 Latitude 3380 NT133WHM-N22 LCD Touch Screen Panel 9R0TR HD
  • 1 of 5-image forDell Chromebook 3380 Latitude 3380 NT133WHM-N22 LCD Touch Screen Panel 9R0TR HD
  • 2 of 5-image forDell Chromebook 3380 Latitude 3380 NT133WHM-N22 LCD Touch Screen Panel 9R0TR HD
  • 3 of 5-image forDell Chromebook 3380 Latitude 3380 NT133WHM-N22 LCD Touch Screen Panel 9R0TR HD
  • 4 of 5-image forDell Chromebook 3380 Latitude 3380 NT133WHM-N22 LCD Touch Screen Panel 9R0TR HD
  • 5 of 5-image forDell Chromebook 3380 Latitude 3380 NT133WHM-N22 LCD Touch Screen Panel 9R0TR HD
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. Please provide laptop service tag if you are unfamiliar or confused about the screen you need.
NT133WHM-N22 Dell DP/N 9R0TR 09R0TR
Dell XP4XR
Dell 4YP9P
Dell 8V749
Dell 83RWG
Dell 1TPC3
Dell 0XP4XR
Dell 01TPC3
Dell 391-BDDX
NT133WHM-N22
Dell DP/N 9R0TR
Dell 09R0TR
Dell CFM74
Dell 0CFM74
Dell 4YP9P
Dell 04YP9P
Dell 0R90TR
Dell R90TR
Dell XP4XR 0XP4XR Dell 1TPC3 01TPC3 391-BDDX : 13.3" HD (1366 x 768) Touch LCD
Dell CFM74 0CFM74
Dell 391-BDDO
Dell Chromebook 3380
Dell Chromebook 13 3380
Title - NT133WHM-N22, 3380, DELL 9R0TR
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?