Dell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 1 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 2 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 3 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 4 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 5 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 6 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 7 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 8 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
  • 9 of 9-image forDell OptiPlEX 0H3W3J MV238FHM-N62 FHD LCD LED Non Touch Screen Display
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HP EliteOne
  • Size: 23.8"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Left
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 75Hz