Dell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 1 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 2 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 3 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 4 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 5 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 6 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 7 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 8 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 9 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
  • 10 of 10-image forDell XPS 13 9365 3200x1800 LCD Touch Screen LQ133Z1JX24 TDCFF
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Complete Hinge Up Touch Screen Assembly
  • Size: 13.3"
  • Resolution: QHD+
  • Pixels: 3200 x 1800
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Transparent
  • Condition: NEW
  • Commodity: Complete Hinge Up Touch Screen Assembly
  • Technology: Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
LQ133Z1JW21
Dp/n Rpj03
LQ133Z1JX24 DPN:0TDCFF Dell TDCFF 0TDCFF Dell TDCFF 0TDCFF LQ133Z1JX24
Dell 391-BDHF
Dell V6V6D 0V6V6D Dell NPF60 0NPF60 Dell 7W2X9 07W2X9 Dell 391-BCYL LQ133M1JX26
Dell V6V6D 0V6V6D Dell NPF60 0NPF60 Dell 7W2X9 07W2X9 Dell 391-BCYL LQ133M1JX26 Dell XFXCD 0XFXCD
Dell VFY83 0VFY83
Dell XFXCD 0XFXCD
Dell C7D9V
Dell XPS 13 9365
Dell XPS 13 9365 2-in-1
Dell XPS 9365 2-in-1
Dell XPS 13 9365 Dell XPS 13-9365 2-in-1
Title - LQ133Z1JX24, 13 9365
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?