HP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 1 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 2 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 3 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 4 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 5 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 6 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
  • 7 of 7-image forHP 14-DK0053OD 14-DK1013OD 14" HD 30 PIN Matte LED LCD Display Non Touch Screen
Toolkit Coupon
SR243.96
Description
✅  1.Listed Screen has no tabs.
Title - HP 14-DK0053OD, HP 14-DK1013OD, 30
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?