IVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 6-image forIVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
  • 2 of 6-image forIVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
  • 3 of 6-image forIVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
  • 4 of 6-image forIVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
  • 5 of 6-image forIVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
  • 6 of 6-image forIVO R140NWF5 R1 14" In-Cell Touch Laptop Screen
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your laptop screen number to match up screen details with Lenovo.
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 14.0"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Narrow
  • Pin Connection: 40 Pins