Kl.1560e.006 Nt156fhm-n41 OEM Acer LCD 15.6" Led Aspire A515-51g-84sn
Description
View AllClose
- Brand: #947#198+#2160#1426
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz