Laptop Screen B140HAN03.5 5D10M42879 LED LCD 14" FHD IPS
  • 1 of 4-image forLaptop Screen B140HAN03.5 5D10M42879 LED LCD 14" FHD IPS
  • 2 of 4-image forLaptop Screen B140HAN03.5 5D10M42879 LED LCD 14" FHD IPS
  • 3 of 4-image forLaptop Screen B140HAN03.5 5D10M42879 LED LCD 14" FHD IPS
  • 4 of 4-image forLaptop Screen B140HAN03.5 5D10M42879 LED LCD 14" FHD IPS
Toolkit Coupon
CHF85.97
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your existing Screen Part Number to match up location of connection before we ship.
✅  2.Check out notes must include your existing screen part number.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins