LCD Replacement HP AIO 24-D 24-dd0010 24-dd0117c 24-dd1006 M238HVN01.1
Description
- Brand: All-In-One
- Size: 23.8"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz