LCD Screen Display B140QAN05.0 Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK 21JL 2240x1400
Description
View AllClose
- Brand: Lenovo X1 Carbon
- Size: 14.0"
- Resolution: QHD
- Pixels: 2240 x 1400
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Reverse Uppa
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 2.2K, Non Touch
- Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
- Source: Factory Direct
- Packaging: Fragile Customized Package
- Compatibility: OEM
- Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
LENOVO NV140DRM-N62 M140NWHE Lenovo 5D11B43178 NV140DRM-N62 V8.0 Lenovo 5D11B43177 B140QAN05.0(HW:0A) Lenovo 5D11B43181 M140NWHE R1 Lenovo 5D11F27016 M140NWHE R1 2.1 Lenovo 5D11G99892 NV140DRM-N62 V8.1 14.0 LENOVO NV140DRM-N62 M140NWHE