Lenovo 5-15IIL05 15.6" slim LED REPLACEMENT laptop Screen N156HCA-EAC 30 Pin
Description
View AllClose
- Brand: Lenovo ThinkPad P52
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Micro Edge
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz