Lenovo Display FRU AUO B160QAN03.H 0A 16.0" LCD Screen
  • 1 of 4-image forLenovo Display FRU AUO B160QAN03.H 0A 16.0" LCD Screen
  • 2 of 4-image forLenovo Display FRU AUO B160QAN03.H 0A 16.0" LCD Screen
  • 3 of 4-image forLenovo Display FRU AUO B160QAN03.H 0A 16.0" LCD Screen
  • 4 of 4-image forLenovo Display FRU AUO B160QAN03.H 0A 16.0" LCD Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HP Pavilion Plus
  • Size: 16"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Signal Interface: eDP1.4 Connector
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 165Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 165Hz, Non Touch