Lenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
  • 1 of 6-image forLenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
  • 2 of 6-image forLenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
  • 3 of 6-image forLenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
  • 4 of 6-image forLenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
  • 5 of 6-image forLenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
  • 6 of 6-image forLenovo Ideapad Flex 5-1570 15.6" FHD Touch LCD Screen Display LP156HAN02.1
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed Screen Assembly will only fit 30 Pin FHD Screen.
✅  3.Listed Screen Assembly will not fit 40 pin UHD Screen.