LENOVO YOGA 3 14 Touch Screen LP140WF3-SPL2(SP)(L2) Yoga 3 14" LCD LED Assembly
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 14.0"
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins