Lg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 1 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 2 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 3 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 4 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 5 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 6 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
  • 7 of 7-image forLg Lm238wf2-ssp2 Lm238wf2(ss)(p2) Lm238wf2 Ssp2 LCD Led Screen 23.8" FHD Display
Toolkit Coupon
AED550.88
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: All-In-One
  • Size: 23.8"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Frame: Borderless
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 75Hz