LP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 1 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 2 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 3 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 4 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 5 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 6 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 7 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 8 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 9 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
  • 10 of 10-image forLP156UD1(SP)(B2) LCD Screen Matte 4K UHD 3840x2160 Display 15.6" 40 pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Listed is 40 pin Raw Screen only.
✅  2. You are not paying us for touch screen Assembly.
Title - LP156UD1(SP)(B2), 40
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?