LP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 1 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 2 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 3 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 4 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 5 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 6 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 7 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 8 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 9 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
  • 10 of 10-image forLP156WF6(SP)(H1) LED LCD Screen 15.6" FHD IPS Display LP156WF6-SPH1
Toolkit Coupon
AED293.76
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2.Listed is Non Touch 30 pin screen. *
✅  3.Listed screen is widely used to make Touch Screen Assembly.
✅  4.You are not paying us for Touch Screen Assembly.
Title - LP156WF6(SP)(H1), LP156WF6-SPH1
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?