LP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 1 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 2 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 3 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 4 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 5 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 6 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 7 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 8 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 9 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
  • 10 of 10-image forLP156WH2(TL)(E1) LG 15.6" HD LED LCD Laptop Screen Display LP156WH2-TLE1
Toolkit Coupon
CHF43.16
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins
6091L-1016A
LP156WH2(TL)(E1)
Title - LP156WH2(TL)(E1), LP156WH2-TLE1
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?