LP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 1 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 2 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 3 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 4 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 5 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 6 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 7 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
  • 8 of 8-image forLP170WQ1 SPF2 17.0" 2560x1600 40 Pin Non Touch LCD LED Screen Display
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: LG GRAM
  • Size: 17"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 0.4mm pitch, Non Touch