LQ0DASC338 LQ156M1JW41 DVT1 15.6" FHD DP/N 0TK6R7 LCD LED Screen Display Panel
- Availability:
- Available for online orders only. No rush shipping.
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 100% sRGB, IGZO, InfinityEdge, Non Touch